Виготовлення значків, металеві значки з логотипом, виробництво значків на замовлення

Одним з основних наших напрямків є розробка і виготовлення металевих значків, емблем, шильд, виробництво металевих накладок з логотипом, брендування одягу, сумок, меблів, пляшок, автомобілів...

Щоб розмістити замовлення на виготовлення значків досить відправити нам запит будь-яким зручним для Вас способом. Отримати попередній розрахунок, чи дізнатися яка точна вартість, ціна на значки-повідомте як Ви це бачите, надішліть те, що у Вас є, все інше наша турбота. Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графічні матеріали, логотип рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо у Вас немає дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно відтворити існуючий значок, або ж Ви створюєте абсолютно новий, ексклюзивний... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дізайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших індивідуальних вимог, ми допоможемо знайти оптимальне рішення, головне досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, а також погодимо дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

При необхідності, значки виготовляємо поштучно, іншими словами, у нас Ви можете замовити зразок майбутнього значка, металевої шильди, емблеми, така послуга коштує близько 10 USD в залежності від складності. Дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії значків, відпрацювати всі нюанси - товщину і колір металу, поєднання, відповідність емалі і т.д

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми зможемо здивувати Вас тим, як швидко ми працюємо. Стандартно, термін виготовлення значків 10 робочих днів, залежить від кількості виробів і завантаження виробництва на момент розміщення замовлення. Будь-яке замовлення, складне або просте, наші фахівці виконають в найкращому вигляді. Металеві значки з логотипом, виготовлення шильд, емблем, брендинг це те, що ми робимо кожен день.

Нижче, загальна, пізнавальна стаття-основні технології виробництва, виготовлення металевих значків, шильд, емблем, сподіваємося, ця інформація допоможе Вам реалізувати свої творчі плани, прийняти рішення-працювати саме з нами :)

На сьогоднішній день, розглядаємо три, найбільш затребувані і актуальні технології виготовлення значків:

Виготовлення шильд і значків за технологією хімічного травлення

- один із способів отримати значок за найбільш вигідною ціною, особливо при малому тиражі продукції. За основу береться метал-латунь, латунно-мідний сплав і в залежності від дизайну, значок може бути покритий захисним, декоративним шаром міді, нікелю, при необхідності - золотом або сріблом... Зображення протравливается кислотою, передаються найтонші деталі малюнка, стає рельєфним, потім значок випилюється або ж, за допомогою спеціального висічного штампа викарбовується по контуру. Значок полірується, при необхідності, підлягає фарбуванню, може покриватися захисним полімерним шаром.

Виготовлення значків, виготовлення шильд методом штампування

Значки, шильди металеві емблеми - виготовлення штампуванням, передбачає наявність штампа, дозволяє передати рельєф і об'єм зображення, сьогодні такий ефект прийнято називати 3D. Наш досвідчений майстер-гравер, найскрупульознішим чином, в точності відтворить Ваш малюнок на металевому штампі. Потім, за допомогою потужного преса кожен значок тиснуть в холодному металі, та викарбовують по контуру. Отримані поглиблення заповнюються кольоровими емалями. В результаті виходить значок, рівний за якістю ювелірного виробу з високим ступенем точності і деталізації.

Виробництво значків і шильд методом лиття

Якщо ви бажаєте мати значок, який сам по собі був би витвором мистецтва... в більшості своїй з драг металу, довго і дорого, але неповторно, все це ювелірне литво. Дана технологія, в наших руках, по-новому розкриває цю стародавню майстерність роботи з металом.