Металеві візитки, корпоративні та клубні карти з металу

Розробляємо та виробляємо на замовлення - металеві візитки, клубні та корпоративні карти, можливо покриття золотом і сріблом, нанесення мікротексту, текстур, перфорації, а також кольорових емалей. Замовте зараз, і Ви відразу відчуєте різницю - лише деталь, але точний акцент надійності, стабільності і Вашого статусу...

Металеві візитки, корпоративні та клубні карти з металу

 

Щоб розмістити замовлення, отримати попередній розрахунок, дізнатися точну вартість, ціни на металеві карти, візитки відправте нам запит, у будь-який зручний спосіб, повідомте як Ви це бачите, надішліть те, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо не маєте дизайну, не перейматеся, ми допоможемо Вам у цьому. Чи необхідно відтворити існуючу карту, візитку або ж Ви створюєте абсолютно нову, ексклюзивну... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення і в дизайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб знайти оптимальне рішення, головне досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, а також погодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

У нас Ви можете замовити зразок майбутньої металевої карти, візитки, така послуга коштує близько 10 USD в залежності від складності. Дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії, відпрацювати всі нюанси - товщину, фактуру і колір металу, поєднання, відповідність емалі і т.д

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми вміємо працювати. Термін виготовлення зразка як і всієї партії, близько 10 робочих днів, в залежності від кількості і завантаження виробництва на момент розміщення замовлення.

Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращому вигляді і призначений термін. Металеві карти, візитки, брендування це те, на чому спеціалізується наше виробництво, це те, що ми робимо кожен день.