Виготовлення бейджів з металу, металеві бейджи на замовлення

Маючи досвід роботи у виробництві іміджевої продукції, особливу увагу приділяємо такому напрямку, як розробка та виготовлення металевих бейджів.

Металеві бейджи з Вашим логотипом, виробництво бейджів під замовлення в будь-якій кількості навіть поштучно.

Щоб розмістити замовлення досить відправити запит будь-яким зручним для Вас способом. Хочете дізнатися яка попередня вартість, або точна ціна на бейджи? Повідомте як Ви це бачите, надішліть те, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) зображення, лого, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо у Вас немає дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам.

Чи необхідно повторити існуючий бейдж, або ж Ви створюєте абсолютно новий, ексклюзивний ... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших індивідуальних вимог, ми попрацюємо над тим, щоб знайти оптимальне рішення, головне - досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, узгодимо дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

При необхідності, бейджи виготовляємо поштучно, іншими словами, у нас Ви можете замовити зразок майбутнього бейджа, така послуга коштує близько 10 USD в залежності від складності. Дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії бейджів, відпрацювати всі нюанси - товщину і колір металу, поєднання, відповідність емалі і кріплення і т.д

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми зможемо здивувати Вас тим, як швидко ми працюємо. Стандартно, термін виготовлення бейджів 10 робочих днів, в залежності від кількості і завантаження виробництва на момент розміщення замовлення. Будь-яке замовлення-складне або просте, ми виконаємо в найкращому вигляді. Металеві бейджи, бейджи на шпильці і магніті це те, що ми робимо кожен день.

Нижче, загальна, пізнавальна стаття - основні технології виробництва / виготовлення металевих бейджів, сподіваємося, ця інформація допоможе Вам реалізувати свої творчі плани та прийняти рішення - працювати саме з нами :)

Пропонуємо декілька, найбільш популярних варіантів виконання бейджів, але це зовсім не означає, що Ви стримані в цих рамках, обмежень немає, питання лише у коштах і наявності часу.

ІМЕННІ БЕЙДЖИ З МЕТАЛЛУ

Зображення-логотип і текстова інформація-ім'я, прізвище, посада співробітника наноситися на бейдж без подальшої можливості внесення змін в готовому виробі, іншими словами іменний бейдж.

УНІВЕРСАЛЬНІ МЕТАЛЕВІ БЕЙДЖІ (з можливістю заміни імені)

Логотип наноситься на бейдж, методом гравіювання / фрезерування, а текстова інформація, з ім'ям посадою співробітника друкується окремо на самоклеющейся, прозорій плівці-аракале, потім вклеюється в спеціально передбачене місце. І при зміні співробітника необхідно лише замінити цю плівку на нову. Таке рішення, робить бейдж більш універсальним.

Кріплення для бейджів пропонуємо на вибір - магнітне (воно має найбільший попит, тому що не псує одяг), можлива-класична шпилька або ж на дві еврозаколкі-метелики, можуть бути й інші варіанти, все це обумовлюються за фактом замовлення.

Ціна на металеві бейджи залежить від тиражу, кількості емалей, наявності декоративного покриття і виду кріплення. Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нами, виробництво, виготовлення бейджів це наше основний напрямок.