Розробка та виготовлення медалей

Ми пропонуємо повний асортимент рішень - від недорогих до виробів VIP рівня. Розроблення та виготовлення медалей на замовлення, виробництво сувенірних монет, медальйонів, метлевих жетонів і навіть фішок для казино все це наш основний напрямок.

виготовлення медалей, сувенірних монет

 

Щоб розмістити замовлення Вам достатньо надіслати нам запит будь-яким зручним способом. Бажаєте отримати попередній розрахунок чи дізнатися яка точна вартість, ціна медалі? Повідомте як Ви це бачите, надішліть нам те, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator Corel Draw PDF

Якщо Ви не маєте дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам у цьому. Чи необхідно відтворити існуючу медаль, або ж Ви створюєте абсолютно нову ексклюзивну... в наших менеджерів Ви знайдете особисте, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність.

ВИГОТОВЛЕННЯ, ВИРОБНИЦТВО МЕДАЛЕЙ, МЕДАЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Грунтуючись на Ваши вимоги, ми попрацюємо над тим, щоб знайти оптимальне рішення, головне - досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку кінцевої обробки, а також погодимо дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми працюємо. Точний термін виготовлення узгоджується за фактом розміщення замовлення, залежить від складності, та кількості медалей. Будь-яке замовлення складние або простие, ми намагаємося виконувати в найкращому вигляді і в призначений термін. Медалі це те, що ми робимо кожен день.

Найбільш поширений стандарт сувенірних медалей діаметр 50 і 60 мм. Медалі можуть бути на стрічці, а також пакуватися в оксамитові футляри, ексклюзивні коробки під медалі з натурального дерева, які можливо трансформувати в настільну підставку. Менший діаметр (25-40mm) це медалі на колодці та сувенірні монети, жетони. Ми виконуємо нестандартні, індивідуальні замовлення, відповідно до Ваших вимог. І якщо потрібно виготовити медаль в одному екземплярі-ми це зробимо!