Дипломи, сертифікати з металу, грамоти на металі

У цьому напрямку ми перевершили себе і якщо необхідно провести нагородження, зустріти або відзначити важливих для Вас гостей, клієнтів на гідному рівні, тоді Вам саме до нас :) Розробка, виготовлення металевих плакеток, дипломів, грамот, сертифікатів - наша основна спеціалізація.

сертификаты, дипломы  на металле

 

По суті: за основу, на яку кріпиться металева частина, використовуємо підкладки з натурального дерева. Відтінки дерева можливо підібрати під Ваш смак, найбільш затребуваний колір червоного дерева, футляри та підкладки в цьому кольорі завжди намагаємося тримати на складі як ходові.

Метал, для виготовлення дипломів, плакеток застосовуємо-латунь, навіть без захисних, декоративних покриттів вона виглядає дуже вийграшно і ефектно, при необхідності, металеву пластину диплома можна зробити сріблястою або позолотити гальванічним методом, ділянку покриття драг.металлами ми маємо свою.

Залежно від завдання та дизайн макету, визначається технологія обробки та нанесення - лазер, хімічне, механічне гравірування, фрезерування, гальванопластика, при цьому, текст диплома, сертифіката можна виділити, підкреслити чорнінням або темним лаком, зображення, логотип розфарбувати кольоровими емалями.

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ПЛАКЕТОК, ГРАМОТ, ДИПЛОМІВ, СЕРТИФІКАТІВ

Щоб розмістити замовлення, відправте нам запит будь-яким зручним для Вас способом. Щоб отримати попередній розрахунок, дізнатися яка точна вартість, ціна металевого диплома, сертифіката - повідомте як Ви це бачите, надішліть те, що у Вас є, інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF.

Якщо у Вас немає дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам у цьому. Чи необхідно відтворити існуючий диплом, сертифікат або ж Ви створюєте новий, ексклюзивний... в наших менеджерів, Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб знайти оптимальне рішення-головне досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, узгодимо дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

Терміни добігають кінця?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми працюємо. Стандартно, термін виготовлення дипломів 10 робочих днів, залежить від кількості та завантаження виробництва на момент розміщення замовлення.

Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращій якості і призначений термін.