Брелки з металу, брелоки виготовлення

Металеві брелоки, виробництво під замовлення по Вашому ескізу в будь-якій кількості і навіть поштучно. Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми працюємо.

Брелки з металу, брелоки виготовлення

Щоб замовити брелоки з металу, розрахувати вартість, надішліть нам запит. У будь-який зручний для Вас спосіб, повідомте як Ви це бачите, надішліть те, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку відправляйте в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо у Вас немає дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам у цьому. Виходячи з Ваших особистих вимог, ми підготуємо і узгодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу. Необхідно відтворити існуючий брелок або ж Ви створюєте абсолютно новий, ексклюзивний... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, в дизайнерів невичерпну креативність.

Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращому вигляді і призначений термін. Металеві брелки, брелоки це те, на чому спеціалізується наше виробництво, це те, що ми робимо кожен день.