Виготовлення металевих табличок, таблички з латуні та металеві літери

Ми пропонуємо виробництво, виготовлення металевих табличок будь-якої складності, будь-то металева табличка на офіс, фасад будівлі або табличка на вхідні двері, латунні букви, все зробимо в кращому вигляді. Таблички з металу це безумовно красиво, довговічно, що створює відчуття надійності та стабільності.

 

Виготовлення металевих табличок

 

Найбільшим попитом користуються металеві таблички та металеві літери саме з латуні, цей метал навіть без усіляких захисних покриттів виглядає просто чудово, тому латунні вивіски і таблички так популярні в Європі. Особливо виграшні латунні таблички та покажчики, де зображення підкреслено патиною, доданий ефект старовини. При необхідності, у відповіді до Ваших вимог та стилю, табличка може бути хромована або ж покрита захисним, декоративним шаром міді, нікелю, срібла і навіть золота.

Табличка, це важлива частина загального іміджу компанії. Табличці відведена роль «першого враження», недарма кажуть - людину зустрічають по одягу, а фірму по вивісці. Аркуш паперу, в прозорому файлі на вході, часте явище сьогодення, але якісна табличка, перш за все це шана до себе, та повага до свого клієнта.

ВИРОБНИЦТВО, ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ТАБЛИЧОК, ЛІТЕР З ЛАТУНІ

Термін виготовлення металевої таблички складає 10 - 20 робочих днів, залежить від розміру, складності та завантаження виробництва на момент розміщення замовлення.

Ціна таблички розраховується індивідуально. Розмір, товщина металу, наявність декоративного та захісного покриття впливає на вартість.

Комплект кріплення поставляється разом з табличкою. Монтаж таблички здійснюється за погодженням, за додаткову плату, це близько 30-50 USD в залежності від структури та якості поверхні на яку кріпиться табличка.

Щоб розмістити замовлення, достатьно відправити нам запит будь-яким зручним для Вас способом. Повідомте як Ви це бачите, надішліть нам те, що у Вас є, все інше наша турбота. Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF.

Якщо не маєте свого дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам у цьому. Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб допомогти Вам знайти оптимальне рішення, узгодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.