Виготовлення призів та нагородної продукції з металу

Виготовлення призів, статуеток, пам'ятних, ексклюзивних подарунків,вимагає особливої уваги з обох сторін, така робота не може терпіти поспіху. Від того наскільки відповідально буде проведена підготовка проекту і дизайн-макету залежить кінцевий результат. Тому не залишайте на потім те, що можливо зробити саме зараз...

 

Виготовлення призів та нагородної продукції з металу

 

Щоб розмістити замовлення або отримати попередній розрахунок, консультацію достатьно відправити нам запит будь-яким зручним для Вас способом, надішліть те, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF.

Якщо не маєте дизайн, не переймайтеся, ми допоможемо Вам у цьому. Чи необхідно відтворити існуючий виріб, або ж Ви створюєте щось абсолютно нове, ексклюзивне... в наших дизайнерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення й невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб знайти оптимальне рішення-головне досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, а також погодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

Терміни добігають кінця?! Просто скажіть нам. Ми зможемо здивувати Вас тим, як швидко ми працюємо. Не складний, приз з металу, каменю або скла можливо виготовити протягом 10 робочих днів. Розробка, виготовлення більш ексклюзивних робіт - статуеток, кубків за ескізами, вимагає більшого часу, термін виготовлення залежить насамперед від складності виробу, кількості і завантаження виробництва на момент розміщення замовлення.

Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращій якості і призначений термін. Призи, статуетки, кубки під замовлення, пам'ятні сувеніри та ексклюзивні подарунки, це те, що ми робимо регулярно і маємо великий досвід в даному напрямку, звертайтеся саме до нас! :)