Номерки до гардеробу з металу - виготовлення

Номерки до гардеробу металеві, номерки на двері, брелки, жетони, і навіть фішки для казино - все це, можете замовити у нас, ми можемо виготовити їх на замовлення на нашому виробництві. Розробка і виготовлення номерків для гардероба з металу - це наша спеціалізація.

 

виготовлення номерків для гардероба з металу

 

У більшості випадків, попитом користуються номерки до гардеробу з пластику. Намагаючись заощадити, заказують саме їх, але насправді, економії не виходить :) практично всі хто замовляє пластик, надалі змушені замінити це на металеві номерки! Причини дві: По-перше, дуже легкі, як результат-постійно губляться. По-друге, тендітні і при падінні луснуть в місці отвору. Що не кажи, пластик є пластик. Металеві номерки надійніше і практичніше.

Номерки для гардероба, можуть бути односторонні, де логотип і цифра, на лицьовій стороні, так і двосторонніми, де логотип з одного боку номерка, а цифра, з іншого. Ціна односторонніх номерків не суттєво, але дешевше двосторонніх.

Щоб розмістити замовлення досить відправити нам запит будь-яким зручним для Вас способом. Бажаєте дізнатися яка попередня вартість, або точна ціна на гардеробні номерки? Повідомте як Ви це бачите, надішліть те, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо у Вас немає дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно повторити існуючий номерок, або ж Ви створюєте абсолютно новий, ексклюзивний номерок до гардеробу... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність. Виходячи з Ваших індивідуальних вимог, ми попрацюємо над тим, щоб допомогти Вам знайти оптимальне рішення, головне - спільно досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, узгодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

При необхідності, гардеробні номерки виготовляємо поштучно! Так само, Ви можете замовити виготовлення зразка гардеробного номерка. Така послуга коштує близько 10 USD в залежності від складності. Дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії гардеробних номерків, відпрацювати всі нюанси - товщину і колір металу, поєднання, відповідність емалей і т.д

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми зможемо здивувати Вас тим, як швидко ми працюємо. Стандартно, термін виготовлення металевих гардеробних номерків 10 робочих днів, залежить від кількості і завантаження виробництва на момент розміщення замовлення. Будь-яке замовлення, складне або просте, ми виконуємо в найкращому вигляді. Номерки в гардероб, номерки до гардеробу з металу і пластика це те, що ми робимо кожен день.