Металеві емблеми, шильди, виготовлення

Виробництво шильд, емблем з металу на замовлення відповідно Ваших корпоративних вимог, спосіб підкреслити унікальність, захист від підробки, у вигляді перфорації, мікротексту, гальванічних покриттів - чорним нікелем, золотом, нанесення кольорових емалей.

Кріплення шильд, металевих емблем може бути на клей, самоклеючу основу, клепки або штифти, так само металеві вуса, припаяні або запресовані зі зворотного боку металевої накладки, всі ці нюанси обговорюються по факту замовлення.

Щоб отримати попередній розрахунок або дізнатися точну вартість, ціни, розмістити замовлення на шильди, металеві емблеми, відправте нам запит, будь-яким зручним для Вас способом, повідомте як Ви це бачите, надішліть то, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо не маєте дизайн, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно відтворити існуючу шильду, емблему або ж Ви створюєте абсолютно нову, ексклюзивну накладку... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення і в дизайнерів невичерпну креативність.

У нас Ви можете замовити зразок майбутнього значка, металевої шильди, емблеми, така послуга коштує близько 10 USD в залежності від складності. Дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії, відпрацювати всі нюанси - товщину і колір металу, поєднання, відповідність емалі, кріплення тощо.

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми працюємо. Час виготовлення шильд, емблем, близько 10 робочих днів, залежить від кількості виробів та завантаження виробництва.

Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращому вигляді та у призначений термін. Металеві значки, накладки з логотипом, шильди, емблеми, маркування та брендинг це те, на чому спеціалізується наше виробництво, це те, що ми робимо кожен день.