Розробка та виготовлення монет, медальйонів, жетонів

Одним з цікавих, та напрямку якій користується особливим попитом - сувенірні монети під замовлення. Монети просять виготовити на ювілей компанії, весілля. Особливо приємно, та надзвичайно урочисто, виготовити іменну монету до дня народження і подарувати в футлярі з натурального дерева, можливо в шкіряному мішечку, числом рівним кількістю років що виповнилося.

виготовлення сувенірних монет, медалей, жетонів

 

Діаметр монет від 25 до 40 мм., часто з латуно-мідного сплаву, так як саме цьому металу легко додати ефект старовини або ж навпаки, зробити сріблястим, якщо необхідно і золотом покрити в 24 карата, все це можливо за рахунок ділянки гальваніки, яку ми маєемо.

СУВЕНІРНІ МОНЕТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Щоб розмістити замовлення, отримати консультацію, або попередній розрахунок, чи дізнатися точну вартість виготовлення монет, Вам достатньо надіслати нам запит будь-яким зручним способом, повідомте як Ви це бачите, надішліть то, що у Вас є, все інше наша турбота.

Якщо не маєте дизайн, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно відтворити існуючу монету, або створюєте абсолютно нову, ексклюзивну... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб допомогти Вам знайти оптимальне рішення, головне - досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, а також погодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

Терміни добігають кінця?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас, тим, як швидко ми працюємо. Час виготовлення узгоджується за фактом розміщення замовлення в залежності від складності та кількості монет. Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконувати в найкращому вигляді і в призначений термін. Сувенірні монети це те, що ми робимо кожен день.