Розробка та виготовлення: нагороди, ордена і медалі

Одним з основних, і дуже важливих напрямків діяльності нашого виробництва - розробка виготовлення нагородної продукції, це значки, нагрудні знаки про закінчення навчальних закладів, пам'ятні орден медалі та нагороди. Саме тут, розкривається і реалізується повністю, потенціал можливостей всього підприємства, рівень знань, навичок і майстерності.

 

Щоб розмістити замовлення, достатьно відправити нам запит будь-яким зручним для Вас способом. Бажаєте отримати попередній розрахунок, чи дізнатися яка точна вартість, ціна нагороди? Повідомте як Ви це бачите, надішліть нам те, що у Вас є, все інше наша турбота. Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо Ви не маєте ;дизайну, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно відтворити існуючий орденський знак, або ж Ви створюєте абсолютно нову, ексклюзивну нагороду... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб знайти оптимальне рішення, головне - досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, а також погодимо дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

При необхідності, нагороди виготовляємо поштучно, у нас Ви можете замовити зразок ордену, така послуга коштує не дешево, і передбачає наявність часу, але дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії нагород, відпрацювати всі нюанси - товщину і колір металу, поєднання, відповідність емалей, кріплення і т.д

Терміни добігають кінця?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми працюємо. Точний термін виготовлення узгоджується за фактом розміщення замовлення, залежить від складності, кількості виробів, а так само завантаження виробництва. Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращій якості і в призначений термін. Значки, нагрудні знаки, пам'ятні ордени і нагороди це те, що ми робимо кожен день.